Lupine on 22 aastat pakkunud Saksamaal kvaliteetselt toodetud tooteid

Lupine kõik lambid on arendatud ja toodetud Saksamaal. Meie kõrge kvaliteedi ja vastupidavuse nõuete kohaselt on enamus üksikkomponentidest toodetud Saksamaal või Saksamaa naaberriikides. Ainult nii saab Lupine saavutada oma unikaalse kvaliteedi taseme.

Komponentide valik

Komponentide valimisel pöörab Lupine suurt tähelepanu kvaliteedile, vastupidavusele, päritolule ja tõhususele.

Süsteemiga seonduvaid komponente kontrollitakse 100%, et elektroonilise vea võimalus oleks nullilähedane.

Kõik meie kasutatavad komponendid on loodud vastavalt meie vajadustele ning tagavad ületamatu tootekvaliteedi.

Kõikidesse toodetesse pannakse ülikvaliteetsed LEDid. Hetkel on selleks Cree XM-L2 U4 LED, mille teoreetiline suurim heledus on 1100 luumenit LEDi kohta. Lupine kasutab vajaliku energia saamiseks Panasonic NCR B akusid.

Parim tehnoloogias

Lupine on üks esimestest ettevõtetest, mis vahetas halogeenlambid LED tehnoloogia vastu välja ning nüüd keskendume uusimatele ja tõhusaimatele LED elektroonsetele komponentidele. Iga aasta on Lupine kogemustes teistest ees, et meie tehtud lambid säraksid veidi rohkem.

1500 luumenit Pikos ja kuni 5000 luumenit Betty R’s! Neid näitajaid peeti kaks aastat tagasi täiesti võimatuks. Tänu Lupine elektrooniliste komponentide tehnilisele edule ja jätkusuutlikule arengule oleme täna need, kes me oleme – liidrid kiivri-, pea- ja taskulambi tehnoloogias.

Ühilduvus ja mitmekülgsus

Lupine kogu tootevalik on unikaalse ühilduvusega. Peaaegu iga aku sobib kõigi lambipeadega.

Hoolimata sellest, kas tegemist on eelmise põlvkonna või uusima Smart Core akuga – meie akude ja lambipeade pistikud pole viimase 20 aastaga muutunud ning neid akusid saab kasutada siiani, olgugi et Lupine kasutab parimat saadavalolevat jõudlust.

Lisaks on võimalik kombineerida igat kiivrilampi pealambiga. Paari lihtsa sammuga saate kinnitada lambipea muu tugisüsteemiga. See tähendab seda, et meie lambid on väga mitmekülgsed ehk neid saab kasutada jalgrattal, jooksmisel, suusatamisel, ronimisel või öösel töötades.

Garantii ja teenus

Lupine garanteerib, et teie lamp on parandatud 48 tunniga, selleks et saaksite taas valgustust kasutada.

Kõikidele lampidele kehtib kaheaastane garantii, ent isegi pärast kahte aastat me ei vea oma kliente alt ning leiame alati sobiva lahenduse.
Meie motiveeritud töötajad aitavad teid probleemide või küsimuste korral ning pakuvad praktilist abi.


 

Alumiiniumist korpus

Lupine kujundab lambipäid eksklusiivselt ülikvaliteetsest alumiiniumsulamist. Kõik korpused on CNC’ga freesitud ühest alumiiniumtükist.

Seega lisaks ülimalt täpsele sobivusele toodab Lupine ka kergeid ja väga stabiilseid alumiimiiniumkorpuseid.

Luumeni mõõtmine

Tavaliselt Lupine ei toeta oma lampides luks näitajaid, vaid luumen näitajaid. Luks näitajad ei anna heleduse mõõtmisel usaldusväärset tulemust, kuna heledust mõõdetakse ainult valgusallikast määratud kaugusel ühes punktis.

Erinevalt paljudest teistest tootjatest mõõdame me regulaarselt oma lampide heledust ise. Meie majasisese ulbrichti sfääriga hindame helenduse juurdevoolu.

Lupine kasutab standardprotseduuri, kus kindlaks määratud aja jooksul mõõdetakse rohkem kui tuhat korda ja arvutatakse välja madal ning keskmine väärtus.