Alpha 7200lm

Original price was: 1,080.00€.Current price is: 949.00€.

Categories: ,

Description

Uus Lupine Alpha on kõige võimsaim rattalamp võistlussõidu jaoks. 7200 luumenit – täiuslik valgustus ja tohutu nägemisulatus (kuni 460 meetrit) muudavad teie ratta ülimaks öiseks võistlusmasinaks.

IP 68 (veekindlus) ja IK09 (löögikindlus): Meie Alpha vastab kõrgetele tööstusstandarditele. FL1 standard on ANSI / NEMA reeglistik, mis muudab erinevate lampide tootjate tootespetsifikatsioonid võrreldavaks.

FL1 standard
Alpha ühendab 3 erinevat tüüpi objektiivi, et luua ideaalselt valgustatud pilt võistlusteks. Kaks 22 ° objektiivi koos kahe ülisuure lainurkobjektiiviga tagavad valgustuse, mida kunagi varem nähtud pole. Neli 18 ° läätse fokuseerivad osa valgust ja tekitavad vahemiku, mis ületab kõik võrreldavad lambid.
Kus on valgust, seal on ka soojust. Alfa jahutuse optimeerimiseks on nupp viidud lambipea alumisele küljele. Koos ühepoolse kinnitusmeetodiga loodi ruumi rohkemate jahutusribade jaoks ja soojusjuhtimine kohandati suure jõudlusega.

Isegi kiirema kiiruse korral näete kohe, millisele valgustasemel teie lamp on praegu seatud: Alphal on eriti suur, värviline LED-olekuriba valgustuse ja valitud funktsioonide kuvamiseks. Uue Alpha kahesuunalise lüliti abil on nüüd veelgi kergem valgustustaset vahetada.

Alfa lambipea on võimalik paigaldada kiirelt ja lihtsalt otse juhtraua varre ette. Tänu ainulaadsele kelgusüsteemile saate reguleerida varre kaugust miinimumini ja asetada lamp täiuslikult juhtraua keskele.Alfa aku on loodud spetsiaalselt suure jõudlusega kasutamiseks: tarkvara ja juhtpaneeli riistvara on optimeeritud. Lisaks paistab laadimismahu ekraan nüüd siniselt.

Uus Alfa rakendus pakub palju võimalusi: seadke oma valgustase ja erifunktsioonid vastavalt oma vajadustele. Salvestage seaded, looge oma tegevuste jaoks kohandatud profiilid ja kasutage neid lihtsalt vajaduse korral uuesti.

Tüüp: Rattalamp
Valgustugevus: 7200 luumenit
Juhtimine: Bluetooth võimalus
Kestvus: 1:20 h
Maksimaalne kestvus: 110 h
FL1 kaugus: 840 m
Aku: 6.9 Ah SmartCore (14.4V Alpha)
Aku täituvuse näidik: SmartCore`lt
Kaal (koos akuga): 670 g
Komplektis: Pealamp Alpha, Bluetooth juhtpult (2-suunaline-lüliti), 6.9 Ah SmartCore aku (14.4V), laadija, kiirkinnitus, lühike ja pikk takjapael, toiteallikas 24V