MIRY SKI ELITE 2024

118.00

Ülikerge kaardihoidjal suusaorienteerumiseks

Category:

Description

Pöörlev kaardialus, liigendiga teleskoop-käsi, kergesti reguleeritavad rihmad ja ergonoomiline kuju, mis on kohandatav sobilikuks nii meeste kui ka naiste kehakujuga. Kaardihoidja aluse kaugus sõitjast on reguleeritav. Liigendiga teleskoop-käsi on valmistatud ülikergest alumiiniumsulamist ja kaetud tefloniga. Rinda puudutav osa on kaetud pehmesse pakendisse ja varustatud 5-kinnitusseadmega, mis tagab maksimaalse stabiilsuse ja mugavuse.

Kaardihoidja pööratav alus on valmistatud vastupidavast plastikust, mis ei muutu rabedaks ka väga madalatel temperatuuridel. Plastkile kinnitub alusele eriliste, lihtsasti kinnitavate trukkidega. Kaardihoidja pöörlemistugevust saab reguleerida.

WR mudel (Weather Resistant – ilmastikukindel mudel) on universaalne ja sobib ühtmoodi hästi nii ratta- kui ka suusaorienteerumise kaartidele ja tavalistele matkakaartidele. Nagu ka nimetus (WR ehk ilmastikukindel; kattekile kinnitub üle ääre ehk kaardialuse alla) näitab, kaitseb kattekile kaarti erinevate ilmastikutingimuste eest. Kattekile on eemaldatav, seega saab seda hõlpsasti puhastada.

SL mudel (Super Load – kiirvahetus) on loodud suusa- ja rattaorienteerumise üritustel kasutatavate erinevatele lehtedele trükitud kaartide jaoks. Antud mudeli eeliseks on see, et kaarti saab kasutada lahtivoldituna oma kogusuuruses ning pindala saab laiendada üle aluse servade (kattekile on pealt kinnitatav). Nagu nimi Super Load viitab, võimaldab kattekile kaarte kiiresti vahetada ja säästa aega kaardi kokkuvoltimiselt. Kattekile on eemaldatav, seega saab seda hõlpsasti puhastada.

Saadaval kaardialused MIRY SKI ELITE kaardihoidjatele:

  • A4WRS – (21,5 x 30,2 cm)
  • A4SLS – (21,5 x 26,0 cm)

2024. aasta mudel

Additional information

Kaardialus

A4WRS, A4SLS