Piko All-in-One 2100 lm

Original price was: 400.00€.Current price is: 380.00€.

Piko pealamp on saanud täiesti uue välimuse. See on parim lihtsalt kõiges. Tänu uutele optikatele on see palju võimsam ja tõhusam. Lisaks ülaltoodule parandati ka perifeerset valgustust ja valgusvihu laiust. Siin see on – igas standardis edasi arenenud uue põlvkonna Piko.

Categories: ,

Description

Meie spetsiaalselt loodud FastClick süsteemiga kannate akut peapaelal ja saate seda vahetada sekunditega. Lupine SmartCore akude punane tagatuli pakub rohkem turvalisust ja tähelepanu liiklemisel.

Uus Piko kõik-ühes-komplekt: sobib suurepäraselt kõigile, kes soovivad kasutada lampi nii joostes/matkates vms (pealamp) või rattaga sõites (lamp koos kiivrikinnitusega).

Kolmanda põlvkonna Pikol on 2100 luumenit ning sellel on iseseisev hajutatud lugemis- ja matkavalgus. CNC-ga töödeldud alumiiniumkorpus on täielikult ümber kujundatud ja on senisest 3 mm lühem, see viib Piko massikeskme teie peale lähemale, mis võimaldab pikema aja jooksul mugavamat kandmist. Samuti töötati täielikult välja juhtelektroonika ja soojusjuhtimine. Seetõttu reguleerib uusim Piko nüüd palju dünaamilisemalt ja särab senisest tõhusamalt.

Nupp lambipeas asub nüüd lambi keskel, seda on lihtsam leida, eriti kui seda kasutatakse kinnastega, ja klõpsamine on märgatavalt meeldivam. Nupp on optimeeritud Bluetooth-puldi versioon ja uus rakendus võimaldab teie valgustusprogrammide unikaalset tasuta konfigureerimist.

Tüüp: Pealamp, kiivrikinnitus, All-in-one komplekt
Valgustugevus: 2100 luumenit
Juhtimine: Bluetooth puldiga. Telefonirakendus saadaval
Kestvus: 1:15 h
Maksimaalne kestvus: 80 h
FL1 kaugus: 215 m
Aku: 3.5 Ah SmartCore FastClick
Aku täituvuse näidik: SmartCore`lt
Kaal (koos akuga): 225 g
Aku kinnitus: FastClick-süsteemiga peapaela ja kiivri küljes
Komplektis: Pealamp Piko; 3.5 Ah SmartCore FastClick aku; aku kiivri kinnitus FastClick; peapael FastClick kinnitusega; bluetooth-pult; Wiesel laadija; kasutusjuhend