logo

Kategooriad:

From

0.00

MIRY BIKE PRO

Kategooria: .
Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data01/virt61144/domeenid/www.lupine.ee/htdocs/wp-content/themes/ducan/woocommerce/single-product/meta.php on line 28

Universaalsel jalgratta kaardihoidjal on pöörlev kaardialus, mida toestab Miry kaardialuse originaalraam. Raam, mis on valmistatud kergest alumiiniumsulamist ja toodetud erilistel CNC masinatel, ei lase kaardialusel vibreerida isegi keerulisel maastikul sõites. Kaardihoidja kinnitub juhtrauale eriliste kinnitustega, mis kuuluvad komplekti. Kaardihoidjad sobivad kõikidele standardsuuruses juhtraudadele läbimõõduga 25,4 mm, 31,8 mm ja 35,0 mm (mõõdud võetud stemmi lähedalt).

Clear selection

Tootekirjeldus ja informatsioon

Universaalsel jalgratta kaardihoidjal on pöörlev kaardialus, mida toestab Miry kaardialuse originaalraam. Raam, mis on valmistatud kergest alumiiniumsulamist ja toodetud erilistel CNC masinatel, ei lase kaardialusel vibreerida isegi keerulisel maastikul sõites. Kaardihoidja kinnitub juhtrauale eriliste kinnitustega, mis kuuluvad komplekti. Kaardihoidjad sobivad kõikidele standardsuuruses juhtraudadele läbimõõduga 25,4 mm, 31,8 mm ja 35,0 mm (mõõdud võetud stemmi lähedalt). Muudetava kaldenurgaga kaardihoidja kinnitatakse nii, et kaardialus jääb käepidemetest vähemalt 12 cm kõrgemale, mis omakorda lihtsustab kaardilugemist. Kahetasandiline süsteem võimaldab reguleerida kaardihoidja ja ratturi vahelist kaugust.

Kaardihoidja pööratav alus on valmistatud vastupidavast plastikust, mis ei muutu rabedaks ka väga madalatel temperatuuridel. Plastkile kinnitub alusele eriliste, lihtsasti kinnitavate trukkidega. Kaardihoidja pöörlemistugevust saab reguleerida.

Saadaval MIRY BIKE PRO raamid:

 • 25,4 sinine – sinine kaardihoidja 25,4 mm läbimõõduga jalgratta juhtrauale
 • 31,8 sinine – sinine kaardihoidja 31,8 mm läbimõõduga jalgratta juhtrauale
 • 35,0 must – must kaardihoidja 35,0 mm läbimõõduga jalgratta juhtrauale

Saadaval kaardialused MIRY BIKE PRO kaardihoidjatele:

 • A4WR – (21.5 x 30.2 cm) – sobilik A4 suurustele kaartidele.
 • 10SL– (25 x 25 cm) – väga hea variant erimõõdulise kaardiga sõitmiseks.
 • 11WR– (27.5 x 27.5 cm) – väga hea variant erimõõdulise kaardiga sõitmiseks.
 • 12WR – (30 x 30 cm) – hetkel üks kõige populaarsemaid valikuid. Spetsiaalne võistlusmudel üritustele, kus on kasutusel suuremad kaardid (Xdream, rogain, seiklussport jms).
 • 11SL – (27,5 x 27,5 cm) – võistlusmudel MTBO võistlusteks.
 • 12SL – (30 x 30 cm) –  hetkel üks kõige populaarsemaid valikuid. Spetsiaalne võistlusmudel üritustele, kus on kasutusel suuremad kaardid (Xdream, rogain, seiklussport jms).
 • 14/12WR– (35 x 30 cm) – Spetsiaalne võistlusmudel üritustele, kus on kasutusel suuremad kaardid (Xdream, rogain, seiklussport jms).

WR mudel (Weather Resistant – ilmastikukindel mudel) on universaalne ja sobib ühtmoodi hästi nii ratta- kui ka suusaorienteerumise kaartidele ja tavalistele matkakaartidele. Nagu ka nimetus (WR ehk ilmastikukindel; kattekile kinnitub üle ääre ehk kaardialuse alla) näitab, kaitseb kattekile kaarti nii erinevate ilmastikutingimuste, esiratta alt lendava pori kui ka ratturi laubalt tilkuva higi eest. Kattekile on eemaldatav, seega saab seda hõlpsasti puhastada ja kaardihoidjat saab transportida koos auto katuse külge kinnitatud rattaga.

SL mudel (Super Load – kiirvahetus) on loodud rattaorienteerumise üritustel kasutatavate erinevatele lehtedele trükitud kaartide jaoks. Antud mudeli eeliseks on see, et kaarti saab kasutada lahtivoldituna oma kogusuuruses ning pindala saab laiendada üle aluse servade (kattekile on pealt kinnitatav). Nagu nimi Super Load viitab, võimaldab kattekile kaarte kiiresti vahetada ja säästa aega kaardi kokkuvoltimiselt. Kattekile on eemaldatav, seega saab seda hõlpsasti puhastada ja kaardihoidjat saab transportida koos auto katuse külge kinnitatud rattaga.

Detailne informatsioon

Raam

31,8, 35,0

Kaardialus

10SL, 11SL old, 11WR, 12SL, 12WR, A4WR, 14/12WR

Värv

sinine, must

Tooteinfo

Seotud tooted

MIRY SKI SPORT

VAATA LÄHEMALT
 • Lisa korvi
 • Add to Wishlist
DETAILS 49.00

MIRY SKI ELITE

VAATA LÄHEMALT
 • Lisa korvi
 • Add to Wishlist
DETAILS 99.00